Przechowalnia

Przechowalnia rowerów

Zima to dla dużej grupy ludzi czas, kiedy żegnamy się ze swoim rowerem do czasu przyjścia wiosny.  W związku z tym jak bumerang – co roku wraca do nas kłopot – gdzie przechowywać swojego dwukołowca. Niestety długotrwałe wystawianie na niesprzyjające warunki atmosferyczne zawsze ma negatywny wpływ na kondycję naszego sprzętu. Przechowywanie  w nie tylko bezpiecznym ale przede wszystkim  suchym miejscu, oszczędzi nam zarówno wysiłków jak i kosztów podczas wiosennego przygotowywania roweru do jazdy.

Z myślą o osobach, które nie mają do dyspozycji pomieszczeń nadających się do “zimowania roweru” – stworzyliśmy przechowalnię.

Każdy trafiający do nas rower zostaje  odpowiednio zabezpieczony na czas zimy, natomiast w dniu odbioru przygotowany do jazdy.

Dzięki takim zabiegom nasz ulubiony sprzęt będzie nam służył przez lata dając nam pełną satysfakcję z jazdy.

Aby uzyskać więcej informacji dzwoń pod numer tel. 607 992 707

Zalety przechowalni rowerów:

Jeśli nie mamy miejsca, by przechować rower, a pozostaje nam jedynie balkon, to przechowalnia rowerów będzie najlepszym rozwiązaniem, jakie tylko każdy z nas może wybrać. Odpowiedni magazyn, dobra temperatura, konkretne zabezpieczenie. Mróz może bardzo negatywnie wpłynąć na nasz sprzęt, a więc im lepiej o niego zadbamy, tym dłużej będzie nam służył swoją solidnością, jakością i najwyższym komfortem jazdy.
Zadbaj o swój rower, a będziesz się nim cieszył przez wiele lat
Często zastanawiamy się nad tym, dlaczego rower sąsiada tak wiele lat spełnia swoje zadania, a nasz już po dwóch sezonach nadaje się na śmietnik. Zastanówmy się jednak dokładnie, czy dbamy o nasz rower, czy odpowiednio go zabezpieczamy, czy zimą przechowujemy w odpowiednich warunkach. Każde takie działanie może mieć, bowiem wpływ na trwałość produktu, jakim jest rower. Dbając o niego, będzie spełniał swoje zadania na lata, dając nam uczucie radości, zadowolenia i pełnej satysfakcji.
Oferujemy przechowanie rowerów w okresie zimowym. Dajemy pełną gwarancję tego, że Państwa rowery będą w miejscu, w którym nie grozi im nic złego i które już na nowy sezon, będą w pełni przygotowane i gotowe do drogi.